top of page
  • Yazarın fotoğrafıBi Moda Hayat

Angelina Jolie, Another Tomorrow'un Danışma Kurulu Üyeliğine Atandı

Ünlü aktris Angelina Jolie, moda dünyasındaki etkisini genişleterek, B Corp sertifikalı moda markası Another Tomorrow'un danışma kuruluna yeni bir üye olarak katıldı.Geçtiğimiz yıl, lüks marka Chloé ile birlikte kendi moda markası 'Atelier Jolie'yi kuran Jolie, Another Tomorrow'un kurucusu Vanessa Barboni Hallik'in sektörde yeni ve yenilikçi bir yaklaşım geliştirdiğine inandığı için bu kurula katıldığını belirtti.


Jolie, "Sürdürülebilirlik alanında çalışan insanların ortaklık kurma yollarını bulması, gördüğüm en büyük değişikliklerden biri" diye açıkladı.


Kendi düşüncelerine yer vererek, "Hallik, uzun süredir kabul gören eksiklikleri ve zorlukları gözlemleyip ele alıyor ve farklı bir çalışma yöntemi oluşturuyor" dedi.


Jolie sözlerine şunları ekledi:

"Hallik ile bu ivmenin bir parçası olmak heyecan verici ve sonucun, düşünceli ve insan odaklı bir tedarik zincirinden gelen yüksek kaliteli giysiler olması her şeyi daha da güzelleştiriyor."

Yapılan açıklamada, Jolie ve Hallik'in işbirliğinin "şeffaf bilgi paylaşımı, açık kaynaklar ve topluluk oluşturma" olarak tanımlandığı belirtildi ve ikilinin "hazır giyim endüstrisinin daha dayanıklı ve sürdürülebilir bir ekosisteme dönüşmesini desteklemeyi amaçladığı" vurgulandı.


Hallik, kendi açıklamasında Jolie'nin "insani bağlılığını ve geniş vizyonunu" vurgulayarak, bunların Another Tomorrow için sürekli bir ilham kaynağı olduğunu ifade etti.


Hallik, şunları ekledi:

"Olasılıkların sınırlarını genişletmek ve gelişmiş bir kararlılık ve işbirliği ruhuyla hareket etmek konusunda kendimizi zorluyoruz. Tüm bunlar olurken, Mimi Plange gibi inanılmaz derecede uyumlu sanatçı ve tasarımcılardan oluşan bir topluluğu teşvik ediyor ve destekliyoruz."

Comments


Top Stories

1/17
bottom of page