top of page
  • Yazarın fotoğrafıBi Moda Hayat

Skechers, Make-A-Wish ile 300 Çocuğun Hayalini Gerçekleştirdi

Skechers, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Make-A-Wish Türkiye ile iş birliği yaparak 300 çocuğun hayalindeki ayakkabıyı gerçeğe dönüştürüyor. "Bi'Çift Hayalimiz Var" sloganıyla yola çıkan Skechers, çocukların güvenli adımlarla hayallerine ulaşmalarını sağlamak için sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.Proje kapsamında, 3–18 yaş aralığındaki hayati risk taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştiren Make-A-Wish Türkiye iş birliğiyle, Skechers 300 çocuğun "bi'çift ayakkabı" hayalini gerçekleştiriyor.


Olka Grup CEO'su Yasin Kavşak, çocukların her alandaki potansiyellerini gerçekleştirmeleri için toplumsal farkındalığın önemine dikkat çekiyor. Skechers'ın Türkiye temsilciliğini gururla yürüttüklerini belirten Kavşak, markanın binlerce kişiye istihdam sağlayan bir sorumlulukla çocukların hayallerine destek olmaya devam ettiğini ifade ediyor.


Skechers'ın çocukların mutluluğuna ve potansiyellerine destek olma çabasına vurgu yapan Kavşak, Suna'nın Kızları ve Şehir Dedektifi gibi projelerle kız çocuklarının desteklenmesine önem verdiklerini söylüyor.


“Skechers’ın Türkiye’deki temsilciliğini 2011 yılından bu yana Olka Grup olarak gururla yürütüyoruz. Çocukların kendi potansiyellerini gerçekleştirmeleri için toplumsal farkındalığın önünü açmayı binlerce kişiye istihdam sağlayan bir marka olarak sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Kız çocuklarının her alanda desteklenmesi gerektiğine olan inancımızla Suna’nın Kızları ve Şehir Dedektifi ile bir araya geldiğimiz “Güvenli Adımlar” projesinin akabinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da onların renkli dünyasının bir parçası olmak istedik. Bu amaçla Make-A- Wish Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz proje kapsamında 300 Dilek Çocuğu’nun hayalindeki ayakkabıya kavuşmasını hedefledik. Bu özel bayram dolayısıyla her bir adımımızda çocukların mutluluğuna ve potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek olduğumuz için gururluyuz. Geleceğin güçlü bireylerini desteklemek için toplumda değer yaratan sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürmeye ve hep birlikte adım adım ilerlemeye devam edeceğiz”


Make-A-Wish Türkiye Bir Dilek Tut Derneği Genel Müdürü Özlem Özen ise Skechers ile yürütülen iş birliğinin değerini vurgulayarak, farklı hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirme konusundaki çabalara destek olmanın önemine dikkat çekiyor.

“2000 yılından bu yana kurumsal ve bireysel desteklerle, farklı hastalıklarla mücade eden çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirerek, hastalıklarla mücadelelerinde onlara ve ailelerine destek olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalar içinde Skechers gibi markaların bizimle çocukların hayallerine destek olması, bizim için son derece değerli. Bi’Çift Hayalimiz Var gibi iyilik projeleriyle iş birliğimize devam etmeyi umut ediyoruz”


Skechers gibi markaların çocukların hayallerine destek olmasının değerli olduğunu belirten Özen, "Bi’Çift Hayalimiz Var" gibi iyilik projeleriyle iş birliğini sürdürmeyi umduklarını ifade ediyor.

Commentaires


Top Stories

1/17
bottom of page