top of page
  • Yazarın fotoğrafıBi Moda Hayat

Sokak Modasında Sürdürülebilir Bir Geleceğe Adım Atan Champion, Eco Future Koleksiyonuyla Sneaks Up Mağazalarında

Sneaks Up mağazaları, markanın tutkusunu yansıtan ve sokak modasını benimseyen Sneaks Up, çevre dostu Champion ürünlerini sunmaktan gurur duyuyor. Sürdürülebilir Champion Eco Future Serisi, tüketicilere konfor ve şıklığı bir arada sunmanın yanı sıra, geri dönüştürülmüş ve çevre dostu malzemelerden üretilmiş detaylarıyla gezegenin korunmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Dünya çapında tanınmış markaların en trend sneaker, ayakkabı, giyim, tekstil, aksesuar ve özel koleksiyonlarını sokak modası tutkunlarıyla buluşturan Sneaks Up, çevre dostu ürünleriyle sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlıyor. Sokak modasının dinamizmini mağazalarında ve kombinlerinde yansıtan Sneaks Up, Champion Eco Future ürünleriyle topluma karşı sorumlu ve sürdürülebilir bir tutumu benimsiyor.


Sürdürülebilir Champion Eco Future Serisi, Sneaks Up Mağazalarında


Eco Future serisi, geri dönüştürülmüş polyesterden işlenmiş Champion logosu, geri dönüştürülmüş polyester etiketler ve sürdürülebilir malzemeler kullanılarak yapılan askı etiketleri gibi detaylarla çevresel ayak izini azaltırken, Sneaks Up severler için doğayla uyum içinde bir yaşam tarzını teşvik ediyor. Sneaks Up aracılığıyla ulaşabileceğiniz Champions Eco Future ürünleriyle şık, rahat ve dinamik görünümünüzden ödün vermeden kombininizi doğa dostu sweatshirt, eşofman ve t-shirt gibi parçalarla tamamlayabilirsiniz. Spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünleriyle buluşmak ve çevre dostu bir alışveriş deneyimi yaşamak için Sneaks Up mağazalarına uğramayı, mobil uygulamasını ve www.sneaksup.com adresini ziyaret ederek çevre dostu ürünlere göz atmayı unutmayın!

Comments


Top Stories

1/17
bottom of page